A B c D E F G H
yukarı scroll

Blog

0 Yorum

Doğan Duru'nun ilk solo albümü olma özelliğini taşıyan "Epoch" 13 Mart'ta dijital platformlardaki yerini aldı. Epoch'ta, müzik dünyasının sıra dışı gruplarından Redd'in solisti, şarkı yazarı ve bestecisi Doğan Duru'nun tamamı kendisine ait 11 şarkı bulunuyor.

Prodüktörlüğünü Duru'nun yaptığı albümün Hayyam stüdyolarında gerçekleşen kayıtlarında, dört parçanın davullarında Berke Özgümüş imzası var. Diğer tüm enstrümanların yanı sıra "Epoch"un tüm parçalarının düzenlemesi ve mix'i de Duru'ya ait.

Kelime oyunlarıyla güzel mecazların buluştuğu; zaman, mekan, beden ve ruh sıkışmasını kendine has tespitlerle ifade eden Duru, çocukluğundan bu yana içinde topladığı sesleri, kulağında ve kalbinde yer eden tınıları, bugüne kadar ulaşan hayallerini, akışı ve yalnızlığı "Epoch"ta anlatıyor.

Elektronik ve akustik sound'ların iç içe olduğu, çok melodili ve çok katmanlı şarkıların dinleyicilerin eskiye ait hislerini tetikleyeceği "Epoch", bir 'yarın' olduğunu da asla unutturmayacak temalarla süslü. "Epoch"un kapak resmi Mehmet Güreli'nin imzasını taşıyor.


Yorumlar ( 0 )

Sosyal Medya+